Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak ile Boşanmasının Ardından Bikinili Paylaşım Yapmasını Eleştirenlere Sitem Etti

Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliğini geçtiğimiz aylarda sonlandıran Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafları eleştirenlere, sunucusu olduğu Bambaşka Sohbetler programında sitem etti. Her yaz bikinili fotoğraf paylaştığını ifade eden Düvenci, bunun boşanma sonrasında gündeme getirilmesine dikkat çekti.

Çiftin evliliklerindeki krizler, ne yazık ki aşılamamış ve ilişkileri kurtarmak adına başvurdukları terapi seansları da beklenen sonucu vermemişti. Bülent Şakrak’ın isteği üzerine, ayrılık kararı alınmıştı.

2015 yılında hayatlarını birleştiren Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, tek celsede boşanmıştı.

Ayrılığın resmiyet kazanmasının ardından Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından paylaştığı bikinili fotoğraflarının eleştirilmesine anlam veremediğini ifade eden açıklamalarda bulundu.

Bambaşka Sohbetler adındaki televizyon programının sunuculuğunu üstelenen 46 yaşındaki oyuncu ve sunucu, eleştirilere tepki gösterdi.

Her yaz bikinili fotoğraflar paylaştığını ifade eden oyuncu, bu yazın geçen yazdan tek farkının parmağındaki alyans olduğunu söyledi.

Her yaz deniz kenarında fotoğrafa paylaşıyorum, duruyor işte 12 yıldır. Niyeyse bu yaz aynı pozları boşanmış bir kadın olarak paylaşmam herkesin zoruna gidiyor. Geçen yaz da aynı pozları paylaştım, tek fark alyansım vardı parmağımda. Şimdi bir sebepten o alyans çıktı, ben gene aynı pozları paylaşıyorum’

“Bir kesim kabul etmiyor”

‘Ama artık tek başıma olduğum için o pozlar bir kesim tarafından kabul görmüyor. Benim bunu kabul etmem mümkün değil. Bundan da vazgeçmeye niyetim yok. Ben kadınım, tek başıma güçlüyüm. Sevdiğim biriyle yan yana olmaktan mutluyum, ama yürüyemiyorsam da mutluyum, çünkü ben kendimle mutluyum.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir